עיצוב ומילוי שפתיים

אחת מהפניות הנפוצות של נשים היא הרצון למלא ולעבות את השפתיים. בעבר, היה נהוג למלא שפתיים בסיליקון או חומרים קבועים אחרים אך עם הזמן הופיעו סיבוכים שהפכו חומרים אלו לשחקני ספסל.

כיום אנו מציעים טיפול חדשני, יעיל והרבה יותר בטוח- עיבוי ומילוי השפתיים באמצעות חומצה היאלורונית. חוץ מהגדלת הנפח, החומצה ההיאלורונית מעניקה לשפתיים מראה זוהר, ומחליקה את הקמטים סביב הפה. אחד היתרונות הבולטים של החומצה ההילארונית האקסקלוסיבית בה משתמש ד”ר מגון, הוא תכונתה הייחודית לשפר את מרקם של העור ע”י השראת ייצור קולגן לאחר ההזרקה עצמה. נפח השפתיים גדל מיד לאחר הטיפול ונשמר עד 12 חודשים. השראת ייצור הקולגן נמשכת גם מספר חודשים לאחר ההזרקה ולמעשה ממנפת את האפקט האסתטי שמושג ע”י שיחזור הנפח שאבד לפנייך באזור הקמטים.

הקו המנחה של ד"ר מגון היא עיבוי שפתיים בצורה טבעית ומעודנת על מנת להוביל למראה עדין ולא מוחצן. המילוי תחת מריחת משחת אלחוש במרפאה, כחצי שעה. לאחר מכן הרופא יזריק את החומר לשפתיים, בצורה מדודה ומאוזנת. לאחר כשבועיים תוזמני לביקורת ושם בהתאם לצורך יבוצעו תיקונים אחרונים לתוצאה מושלמת.

עיצוב ומילוי שפתיים בעזרת פילינג עמוק

עיצוב מילוי והדגשת שפתיים באופן טבעי ניתן לבצע באמצעות פילינג ללא שימוש כלל בחומרי מילוי.
מדובר בטיפול יעיל ובטוח המבצע במרפאתו של דר מגון. זהו טיפול ייחודי שרק דר מגון מבצע.

במהלך הטיפול מתבצעת מריחה של תמיסה ייחודית.
במהלך השבוע לאחר הטיפול עור השפתיים יתקלף ויצמח עור חדש. הטיפול יסיר כל קמטוטי השפתיים ויצור הדגשה יפה של השפתיים ויקנה שפתיים חדשות מודגשות ורעננות והכל תוך שמירה על מראה יפה וטבעי.
התוצאות נשמרות עד לתקופה של שנתיים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

שים/י ❤️: אין החזרים מקופ"ח אך בעלי ביטוחי בריאות פרטיים בחברות הביטוח יכולים לקבל החזר בכפוף לפוליסה הרלוונטית.