מחלות שיער

נשירת שיער:

גורמים לנשירת שיער והתקרחות
הגורם העיקרי לנשירת שיער והתקרחות הוא גנטיקה, גם בגילאים צעירים.
הסיבה היא השפעת הורמון ה DHT ממקור טסטוסטרון שגורם להזדקנות של זקיק השיער. הנטייה על רקע זה עוברת בתורשה. גורמים נוספים אצל נשים יכולים להיות אי סדירות הורמונאלית ותסמונת השחלות הפוליציסטיות.
חשוב להבין שיש מגוון סוגים של מחלות הגורמות לנשירת שיער – האבחון הינו השלב הקריטי בכדי לבצע התאמה לטיפול במלואו. טיפול שאיננו מתאים לבעיית המטופל/ת – לא יצליח ולא ישיג את המטרה.

5/5
5/5 ציון מצוין על פי 98 חוות דעת
עפ''י מערכת חוות הדעת של אתר medreviews.co.il
5/5
5/5 ציון מצוין על פי 98 חוות דעת
עפ''י מערכת חוות הדעת של אתר medreviews.co.il

רופא עור מומחה

ד"ר רונן מגון הינו רופא עור מומחה לרפואת עור ומין ומבצע טיפולים לנשירת שיער לגברים ולנשים

 

בעל תעודת מומחיות ממשרד הבריאות הישראלי לרפואת עור ומין, חבר באיגוד הישראלי והאמריקאי לרפואת עור ומין, עם ניסיון של למעלה מ-12 שנים. 

בתום לימודיו בחו"ל עבר סטאז' בבית החולים וולפסון והתמחה במחלקת עור ומין בבית החולים סורוקה בבאר שבע. לאחר סיום ההתמחות טס לחו"ל ועבר מספר השתלמויות בטיפולי לייזר, כירורגיה של העור בארה"ב, ביצוע טיפולי פילינג עמוק בסאו פאולו שבברזיל וטיפולים אסתטיים חדשנים. כיום ד"ר מגון מעניק שירותי רפואה לתושבי הדרום בקופות החולים. מתוך היכרות מעמיקה את הדיסציפלינות הרפואיות המקובלות בעולם ובשל זיהוי מחסור אקוטי בשירותים דרמטולוגים ספציפיים לתושבי הדרום, בשנת 2016 פתח את מרפאתו הפרטית בבאר שבע והעניק לראשונה אפשרות לביצוע אבחון וטיפול דרמטולוגי באותה מרפאה.

במרפאה קיימים כ- 13 מכשירי לייזר שונים לטיפולים רפואיים ואסתטיים, לצד טכנולוגיות נוספות מהמתקדמות שקיימות בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

שים/י ❤️: אין החזרים מקופ"ח אך בעלי ביטוחי בריאות פרטיים בחברות הביטוח יכולים לקבל החזר בכפוף לפוליסה הרלוונטית.