טיפולים להצערת עור הצוואר

העלמת סנטר כפול בהמסת שומן על ידי הזרקת ממיסי שומן (Kybella)
kybella ביסודה היא תמיסה המוזרקת ישירות לרקמות השומן בצוואר שממיסה את תאי השומן.
סדרת הטיפולים מבוצעת במרפאה והיא אינה מצריכה הרדמה. בכל טיפול (כ3-6 טיפולים בסדרה) מזריקים לאזור קו הלסת לא יותר מ- 20 זריקות קטנות וזעירות מתחת לעור, את תוצאות ההזרקה רואים כבר לאחר המפגש השני כאשר המרווח בין טיפול לטיפול הוא כחודש ימים.

הזרקת החומצה הורסות את תאי השומן והם נעלמים לתמיד! כלומר, תוצאות ההזרקה הן לצמיתות. זאת ועוד, בניסוי קליני שנערך על ידי ה- FDA האמריקאי התברר כי אצל מטופלים שעברו טיפול ב kybella הסנטר הכפול לא חזר גם אם הם העלו במשקל!

חשוב לציין כי הטיפול בהזרקת ה- kybella משולב עם טכנולגיות נוספות כמו ULTRASOUND וכן גם לייזר למיצוק ושיפור מרקם העור.

הידוק עור הצוואר בעזרת הייפו (HIFU- ULTRASOUND): HIFU טיפול ע”י מכשיר – טיפול לא פולשני, המבוסס על טכנולוגיות גלי קול עוצמתיות . מיועד לאפקט הצרת העור , מתיחת עור , הורדת שומן מיותר וחיזוק שרירי הפנים ,הצוואר וגוף.
בעזרת המכשיר אפקט האולטרסאונד מגיע לשכבות העמוקות של העור וגורם לייצור קולגן חדש כמו כן מחזק את השריר בעזרת פציעות מיקרוסקופיות בשריר.

תוצאות מצופות
הטיפול גורם לעידוד יצירת קולגן חדש ובכך המראה של הצוואר הופך למתוח ומוצק יותר.

למי מיועד הטיפול?
מיועד גם לגברים ונשים הסובלים מרפיון העור וסימני הזדקנות העור ורוצים לקבל אפקט מתיחה בפנים ,צוואר ואזורים שונים בגוף ללא ניתוח וללא זמן החלמה.

איך הטיפול עובד?

מדובר בגל אולטרסאונד ממוקד שמבצע פגיעה ממוקדת ברקמה בעומק העור, ולאחר מכן גורמת לכיווץ של השריר וייצור של סיבי קולגן ואלסטין חדשים שנותן אפקט של הצערה ומתיחה. מומלץ על סדרת טיפולים של כ3, משך הטיפול כ 60 דק, אך משתנה בהתאם לאזור המטופל. התוצאה הסופית נראית לעין לאחר כ 3 חודשים מסיום הטיפולים.

תופעות לוואי
אדמומיות קלה הופחת תוך שעה. יכול להיות חוסר תחושה קל באזור המטופל שגם עובר תוך שבוע- שבועיים

הזרקות ממריצי עור (skin booster)

עם השנים, אזור הצוואר והמחשוף מתחילים לפתח פיגמנטציה, קמטוטים ועודפי עור קלים. מכיוון שאזור זה חשוף בדרך כלל, קשה להסתיר את השפעות הגיל מעין כל, דבר שגורם לעיתים קרובות למפח נפש משמעותי. למרבה השמחה, ישנם היום טיפולים לא פולשניים ואפקטיביים מאוד לאזור הצוואר והמחשוף, ובכללם ניתן למנות את הסקין בוסטר.

החומר החדשני שמסייע להעלמת קמטים בצוואר ואזור המחשוף
הסקין בוסטר הוא חומר חדשני בעל מרקם ייחודי של חומצה היאלורונית. החומר מוזרק לתת העור באזור הצוואר והמחשוף, וביכולתו להעלים את הקמטוטים העדינים באזורים אלה ולעזור ליצור מראה מתוח, אלסטי וצעיר יותר. זהו לא חומר שיוצר נפח, אלא כזה שמעודד ייצור של סיבי קולגן ואלסטין בעור. לכן, שימוש חוזר ונשנה בסקין בוסטר יחדש, בסופו של תהליך, את הרקמות העמוקות ויעודד יצירה של עור חדש ורענן.

החומצה ההיאלורונית היא חומר שמיוצר בגוף שלנו באופן טבעי ואחראי על הריפוד של העור וההגנה שלו מפני פציעות. עם זאת, ככל שאנחנו מתבגרים כך הולך ופוחת הייצור של החומצה ההיאלורונית. לכן, ההזרקה של החומצה לתת העור משיבה לעור את החיות שלו.
החומר מאושר על ידי ה-FDA ובטוח לשימוש.

הזרקת רדיאס Radiesse (חומר מילוי מבוסס סידן מקטגוריית הביוסטימולטורים):

שימוש ברדיאס כפי שהוא, במזרק, מוביל ליצירת נפח, אולם קיימת דרך נוספת לשימוש ברדיאס – על ידי דילול החומר בסליין (מים פיזיולוגיים ) ולידוקאין (חומר אילחוש). באמצעות חומר מדולל אנו מטפלים לא בנפח, אלא במרקם העור. כך למשל ניתן להזריק חומר מבוסס סידן מדולל לצוואר לטיפול בעור מדולל או לגב כף היד לאזור של עור מדולדל ואיבוד נפח. רדיאס מדולל ביחד עם טיפול מכשירי (כגון טיקסל ) יכול לסייע מאד לטיפול בצלקות אקנה ובעיות אחרות במרקם עור הפנים.

טיפולי לייזר

טיפולי לייזר מהווים את חוד החנית לשיפור מרקם, טקסטורת העור ומיצוקו. הם גם מעלימים כמעט באופן מיידי נגעי עור, כתמי שמש. בנוגע למיצוק העור מדובר בסדרת טיפולים 2-4 טיפולים. לאחר טיפול הלייזר נוצר קילוף עדין שנמשך כשבוע ואז העור מתחדש, נוצר עור חדש, ללא כתמים עם שיפור משמעותי במרקם ושיפור בקמטוטים. תוצאה סופית נצפת כ3 חודשים מסיום הטיפולים והיא מחזיקה לתקופה ארוכה של שנים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

שים/י ❤️: אין החזרים מקופ"ח אך בעלי ביטוחי בריאות פרטיים בחברות הביטוח יכולים לקבל החזר בכפוף לפוליסה הרלוונטית.