כידוע, עור צעיר עובר תהליך קילוף והתחדשות באופן טבעי ועצמי. אך עם הגיל, תהליך ההתחדשות הטבעי הופך פחות ופחות יעיל. כתוצאה מכך נצברים בעור פגמים שונים. פילינג או קילוף זהו טיפול שבו מורחים תמיסה ייחודית, שגורמת לקילוף העור ולאחר מכן לתהליכים ביולוגיים המחדשים את העור. כתוצאה מכך העור נראה חדש, רענן ומבריק.
ד"ר מגון רונן מבצע את כל סוגי הפילינגים:

 • פילינג שטחי – מרענן את מראה העור, מקנה לו זוהר ורעננות ומטשטש פיגמנטציות שטחיות.
 • פילינג בינוני – מסיר כתמים, נזקי שמש ומעלים קמטים עדינים.
 • פילינג עמוק – מהדק את העור, מסיר כתמים ואת מירב הקמטים.

כל סוגי הפילינגים מבוצעים במרפאתו של דר מגון.

פילינג עמוק – פנול

זהו הפילינג המשמעותי ביותר החזק ביותר. הפילינג המעלים כתמי פיגמנטציה, קמטים וקמטוטים, במיוחד קמטי עישון סביב הפה. הפילינג משפר את מרקם וטקסטורת העור. טיפול זה נחשב לטיפול הטוב והיעיל ביותר בעולם, לשיפור מרקם העור, גוון, טקסטורה. הטיפול גורם ליצרת סיבי קולאגן ברקמת העור, ובכך לחידוש משמעותי. התוצאות מחזיקות מעמד למשך 10 שנים ואפילו 15 שנה

הפילינג יודע למחוק קמטים עמוקים ושטחיים (למשל במצח, סביב העיניים קמטוטים בלחיים וקמטים עמוקים סביב הפה) אין דומה לו. וזהו הטיפול החזק והיעיל ביותר להעלמת כתמים, קמטים הגורם לשינוי הגדול ביותר אותו אדם יכול לצפות או לבקש.

מדובר בהליך אסתטי בודד, שבסופו המטופלת תראה כ10 שנים יותר צעירה יותר מאשר מלפני הטיפול. ואת התוצאות כאמור ניתן להנות מהם לשנים ארוכות ועד ל15 שנה לאחר הטיפול.

בעבר היה נהוג לבצע פילינג זה בחדר ניתוח, אך היום בעזרת פורמולציות עדינות יותר, ניתן לבצע במרפאה ללא צורך בחדר ניתוח, אלא במרפאתו הפרטית של דר מגון.

דר מגון מיומן מאוד ועבר הכשרות לכך בארץ, ובשתלמויות בארה"ב ובברזיל.

פילינג פנול לפני ואחרי

 

 

 

למי מתאים הפילינג העמוק?

  1. אם עיקר הבעיה היא קמטים מרובים  מסביב לפה
  2. אם רוצים למצק את העור ובאותו הזמן לטפל בכתמים וקמטוטים.
  3. אם קיימת נפילה של הפנים ולא רוצים לעשות ניתוח.
  4. נשים מעשנות שלא מצליחות להפסיק לעשן לצורך ניתוח.
  5. נשים בזמן תהליך הרזיה שחוששת מנפילת העור בהמשך.
 1.  
 2.  

אז איך מתבצע התהליך?

בשלב הראשון דר מגון יבדוק את סוג עור המטופל ויתאים את סוג התרכובת בה הוא ישתמש לצורך ביצוע הפילינג. הטיפול מתבצע באמצעות תמיסה מיוחדת, במרפאתו הפרטית תחת טשטוש ובמהלכו יגרום הרופא לכוויה בדרגה נמוכה על גבי העור על מנת להרוס את השכבות העליונות שלו ולגרום לו להתקלף. תמיסת הפילינג העמוק גורמת להסרת השכבות הפגומות ומעודדת יצירת עור חדש עשיר בסיבי קולגן. סיבי קולגן אחראים באופן טבעי על האלסטיות של העור. כשהעור עשיר בקולגן, הוא נראה חלק ומתוח. סיבי הקולגן הנבנים בעור בעקבות פילינג עמוק והם האחראים על כך שהתוצאות של טיפול זה נשמרות לשנים ארוכות.

 

 

האם ניתן לבצע את הטיפול רק בחורף?

ניתן לבצע את הטיפול בכל ימות השנה. אולם חשוב להישמר מחשיפה לשמש, ולהקפיד לא להיות חשוף לשמש בתקופה של מספר חודשים לאחר הטיפול. לאנשים שנוטים להסתובב הרבה בחוץ ובשמש עדיף שיבצעו זאת בחורף.

האם הפילינג מתאים רק לבהירות עור או גם לכהות?

הפילינג מתאים לכולם. אולם מטופלים שיש להם עור כהה, תהיה להם לאחר הטיפול פיגמנטציה תגובתית שחולפת בתוך מספר חודשים.

 

האם הפילינג יעלים צלקות כמו צלקות אקנה ועוד?

למרות שמדובר בטיפול העמוק ביותר שניתן לבצע בעור הפנים, גם פילינג עמוק אינו מוחק צלקות, אלא משפר ומטשטש אותן.

לאחר ביצוע התהליך של פילינג עמוק העור ייצר בקצב מוגבר יותר ממקודם רקמת עור חדשה. אותה רקמת עור תהיה נקייה מתוחה בעלת מראה חיוני ובריא. לאחר פילינג עמוק מתקבל עור חלק מוצק ומהודק ולכן המראה הכללי שמתקבל הוא מראה חיוני צעיר ובריא.

יש לקחת בחשבון שמדובר בהליך כירורגי ולכן ישנם סיכונים הכרוכים בכל הליך כירורגי ובנוסף לאדמומיות גרד וכאבים שמופיעים לאחר הטיפול תיתכנה תופעות לוואי נוספות כגון הופעת סדקים או שלפוחיות בעור- תלוי סוג העור של המטופל ומצבו העור לפני ביצוע הפילינג העמוק.

הטיפול מתבצע במרפאתו  הפרטית של דר מגון תחת טשטוש וכרוך בהחלמה של 8 ימים בבית. ישנה אדמומית לאחר הטיפול אשר ניתן להסתירה באמצעות איפור בו ניתן להשתמש מיד לאחר הטיפול. האדמומיות חולפת בהדרגה בתוך חודשים ספורים.

היתרון המשמעותי של הפילינג העמוק הינו עמידותו לאורך שנים ארוכות בשונה מטיפולים אסתטיים אחרים אשר עמידותם קצרה יותר וזאת בזכות סיבי הקולגן הנבנים בעור בעקבות הטיפול המאפשרים לשמור על תוצאת הטיפול לאורך שנים.

מעוניינים בפרטים נוספים או להגיע לפגישת ייעוץ? לפרטים נוספים ולתיאום תור התקשרו: 0506712688

 

ליצירת קשר

ד"ר מגון רונן - מומחה לרפואת עור ומין

ד"ר מגון רונן, מומחה לרפואת עור ומין מטעם משרד הבריאות הישראלי, עוסק בתחום למעלה מ 10 שנים. הוא חבר באיגודים הישראלי והאמריקאי לרפואת עור ומין. את התמחותו ברפואת עור ומין ביצע בבית חולים סורוקה בבאר שבע. כמו כן, הוא עבר השתלמויות מקצועיות בתחום האסתטיקה במרכזי הוראה מובילים בארץ ובעולם ונמצא בקשר מתמיד עם קולגות בתחומו. ד"ר מגון משתף פעולה עם מיטב המומחים, דואג להתעדכן באופן שוטף בחידושי הרפואה בכלל והרפואה האסתטית בפרט ומשתתף באופן קבוע בכנסים והשתלמויות. מעבר לעבודתו השוטפת, ד"ר מגון רונן עוסק במחקר קליני ומרצה בכנסים, ובמסגרת מחקריו פרסם עם עמיתיו מאמרים מקצועיים.
כיום ד"ר מגון מנהל מרפאה פרטית בבעלותו ועוסק ברפואת עור ורפואה אסתטית.

מטופלים מתקבלים בתיאום מראש בלבד

 

חוות דעת

תעודות הסמכה

דילוג לתוכן