הסרת קעקועים

הסרת קעקועים בלייזר

ניתן להסיר קעקועים בלייזר, בטיפול ממוקד וחזק.
בפעולה זו מתבצעת חדירה של קרן לייזר לפיגמנט הקעקוע הגורמת לפירוקו של הפיגמנט בעומק העור ופיצוץ סלקטיבי של הפיגמנט. כתוצאה מכך הפיגמנט יפורק לחלקים קטנטנים ותאי מערכת החיסון ידעו לפנותם מגוף המטופל.
בטיפול הסרת קעקועים בלייזר במכשיר ETHEREA מאושר FDA ובאישור משרד הבריאות ניתן להסיר קעקועים כמעט בכל הגוונים, אולם הצבעים הבהירים יותר עמידים וקשים יותר לטיפול.
כמות הטיפולים משתנה ונקבעת בהתאם למיקום הקעקוע, גווני הקעקוע, כמותם ואיכותה של הדיו בה נעשה שימוש. חשוב להדגיש שנדרשת סבלנות רבה- את הקעקוע עצמו ניתן לקעקע תוך זמן קצר אך על מנת להסירו צריך להגיע למספר טיפולים (לרוב בין 6-15).

הסרת קעקועים לפני ואחרי

5/5
5/5 ציון מצוין על פי 98 חוות דעת
עפ''י מערכת חוות הדעת של אתר medreviews.co.il

האם הטיפול כואב?
הסרת קעקועים בלייזר היא פעולה פולשנית וכואבת מאוד. על מנץ להקל על הכאב, ד"ר מגון יבצע אלחוש מקומי כך שהטיפול לא יכאב בכלל.
במקרים בהם המטופלים מתרגשים ניתן גם לשקול חיבור לגז צחוק להשלמת החוויה.

הסרת קעקוע ללא צלקת

שיטות קודמות להסרת קעקועים כגון ניתוח השאירו אחריהן צלקות במקום קעקוע, וכן נפוצות באינטרנט "משחות" להסרת קעקוע שאינן עובדות. הלייזר שבו ד"ר מגון משתמש עובד בטכנולוגיה החדישה ביותר והוא יעיל מאד ובטוח להסרת קעקועים. הלייזר מסוגל להבהיר ולהסיר את רוב צבעי הקעקועים וזאת בסיכון נמוך מאד לשינוי במרקם העור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​